Cirkusový karneval je dvouhodinový komponovaný program koncipovaný do cirkusového stylu. Děti během programu uvidí vystoupení kouzelníka, zahrají si hry za které dostanou vždy nějaké odměny, zatancují si s námi tanečky a hlavně si domů odnesou spoustu zážitků. Během her děti soutěží v nošení žonglovaích míčků na lžičkách nebo třeba chodí slalom s talířem roztočeným na tyčce přesně, jak se to dělá v cirkuse. Na karneval vozíme vlastní moderní osvětlovací techniku, která nabízí nespočet možností instalace. Osvětlení může blikat díky LED technologii spoustou barev a je možné kužel paprsku podpořit umělou mlhou kterou jsou děti často fascinovány.

V zimních měsících pro děti máme připravený umělý sníh, který je tvořen speciálním výrobníkem a funguje na bázi vody a saponátu. Rozfoukává před sebe maličkaté částečky pěny které připomínají sníh.

V případě, že máte zájem o karneval nebo máte jakékoliv otázky, připomínky či náměty určitě nás neváhejte kontaktovat. Možností je spousta emailem, telefonicky, na facebooku nebo využijte kontaktní formulář vpravo dole v případě, že jsme online, vám hned odpovíme a pokud né, tak nám prostě zanechte zprávu.

[inpost_gallery thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”278″ thumb_margin_left=”0″ thumb_margin_bottom=”0″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” js_play_delay=”3000″ id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” type=”yoxview” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” sc_id=”sc1426166310035″]